Avrupa Yakası’nın Yaprak’ını görenler tanıyamadı! Hale Caneroğlu’nun yeni mesleği şaşırttı

2004 yılında ATV ekranlarında yayınlanan ve başrollerinde Gülse Birsel, Şenay Gürler, Hümeyra, Engin Günaydın, Gazanfer Özcan gibi isimlerin olduğu Avrupa Yakası adlı dizide derginin çılgın editörü Yaprak karakterini canlandıran oyuncu Hale Caneroğlu’nun yıllar sonraki hali ortaya çıktı. Ekran hayatını bırakan isim, yeni mesleğiyle şaşırttı.

OYUNCULUĞU BIRAKTI

2013 yılında Özgür Fidanoğlu ile nikah masasına oturan ve bu evliliğinden Arya adını verdikleri bir kızı olan Hale Caneroğlu, ekran macerasını sonlandırarak kendisine farklı bir kariyer yolu çizdi.

Oyunculuğu bıraktıktan sonra albüm çıkaran Hale Caneroğlu, şimdilerde yazarlık, eğitmenlik, ve çeşitli organizasyonlarda motivasyon konuşmacılığı yapıyor. Özellikle sosyal medya hesabında oldukça aktif olan isim, bilgilerini de sevenleriyle paylaşmayı ihmal etmiyor.

1974 yılında Almanya’da dünyaya gelen ve 2003 yılında yer aldığı Kasabanın İncisi dizisiyle ekran macerasına başlayan Hale Caneroğlu, 144 bin takipçisinin olduğu sosyal medya hesabında hem iş hayatından hem özel hayatından anlarını da yayınlıyor.

“OYUNCULUK BANA MUTLULUK GETİRMEDİ”

En son 2015 yılında yer aldığı M.U.C.K filminde seyirci karşısına çıkan Hale Caneroğlu, daha önce verdiği bir röportajda ”Oyunculuk bana mutluluk getirmedi” demişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir