Yaşlanmayı adeta reddediyor: Elizabeth Hurley’den yeni pozlar


Oğlu Damian’ın yönettiği filmdeki müstehcen sahneler nedeniyle uzun süre gündemde kalan Elizabeth Hurley, yine olay yaratacak bir fotoğraf çekimi için kamera karşısına geçti.

58 yaşındaki oyuncu, üst kısmı transparan dantelli ve kırmızı lateks etekli mini bir elbiseyle vintage bir asansörde poz verdi.

Çekimden kamera arkası görüntüleri sosyal medya hesabında paylaşan Hurley, 22 yaşındaki oğlu Damian’ın yönetmenliği ve kendi sahnesi hakkında da yorumlarda bulundu.

Çok konuşulan sahne hakkında The Telegraph’a şunları söyledi:

“İnsanlar bu konuda çok çene yordu. Ama aslında bizim için o kadar da önemli değildi; o gün çektiğimiz yedi sahneden sadece biriydi.”

22 yaşındaki Damian ise Tatler’a şunları söyledi:

“Artık senaryoyu hayata geçirecek deneyime sahip olduğumu fark ettim ve Strictly Confidential doğdu: En yakın arkadaşının intiharının peşini bırakmayan ve cevaplar bulmaya kararlı genç bir kadının hikayesi.”

Elizabeth, tek çocuğu olan Damian’ı 2000 yılında Hugh Grant’tan ayrıldıktan kısa bir süre sonra Steve ile kısa süreli bir ilişki sırasında doğurdu.

2002 yılında Damian dünyaya gelmişti ancak iş adamı, o sırada özel olmayan bir ilişki içinde olduklarını iddia ederek babalığa itiraz etmişti.

DNA testi Bing’in Damian’ın babası olduğunu kanıtlasa da Bing onun hayatının bir parçası olmadı ve hiç tanışmadıkları düşünülüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir